Portfolio Categories parki
-1
archive,tax-portfolio_category,term-parki,term-47,stockholm-core-2.3,wpa-excerpt,select-theme-ver-8.9,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_,qode-mobile-logo-set,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Budowa ścieżek rowerowych

Budowa ścieżek rowerowych, 2 kładek przez rzekę Płonkę, tunelu pod torami kolejowymi i parkingów typu „Parkuj i Jedź” (2019-2021).

  • Inwestor: Gmina Miasto Płońsk
  • Kontrakt: Budowa ścieżek rowerowych w ramach działania ograniczenie zanieczyszczeń powietrza i rozwój mobilności miejskiej.
  • Część 1. Zadanie realizowane w trybie zaprojektuj i wybuduj – budowa brakujących odcinków ścieżek rowerowych, 2 kładek przez rzekę Płonkę, tunelu pod torami kolejowymi i parkingów typu „Parkuj i Jedź” oraz budowa i wymiana oświetlenia
  • Termin realizacji: 04.2019 – 09.2021

Przedsięwzięcie polegało na zaprojektowaniu oraz budowie brakujących odcinków ścieżek rowerowych od osiedla Poświętne pod trasą drogi ekspresowej S7, mostem w ciągu ulicy Żołnierzy Wyklętych, na odcinku od ulicy Kopernika do planowanej Obwodnicy Zachodniej pod mostem kolejowym oraz w ciągu ulicy 1-go Maja, 2 kładek rowerowych nad rzeką Płonką, tunelu pod torami kolejowymi, 3 parkingów typu “Parkuj i Jedź” (przy ul. Żołnierzy Wyklętych, ul. Mazowieckiej i obwodnicy zachodniej), oraz budowie oświetlenia wzdłuż ścieżek rowerowych i wymianie oświetlenia przy ul. Kopernika i ul. Młodzieżowej w Płońsku.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 01.02.2023 ROKU ULEGNĄ ZMIANIE ROZKŁADY JAZDY AUTOBUSÓW MIEJSKICH LINII „ZIELONEJ” I „ŻÓŁTEJ”. CZAS JAZDY POJAZDÓW ZOSTANIE SKRÓCONY.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYMI ROZKŁADAMI.

BĘDĄ ONE DOSTĘPNE W AUTOBUSACH, NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.ZDIMPLONSK.PL ORAZ NA PRZYSTANKACH OD 01.02.2023 R.

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE NA CHWILĘ OBECNĄ NIE ZMIENIA SIĘ CENA BILETÓW.